Link tl ödemesini yapmıyor destek sistemi çalışmıyor

Merhaba link tl sitesinde düzenli olarak ödemelerimi almaktaydım fakat son 5 gündür ödeme yapmıyorlar ödeme limitini geçtim ve 18.12 tl var hesabımda alt limiti 15 tl ayın 20 sinde yaptıkları duyuruda herkezin ödemesi 24 saatte yapılacak denildi ama bugün ayın 22 si hala ödeme alamadım

HESABMIN BAKİYESİ https://i.hizliresim.com/vprZ04.png

Ayrıca destek ekiplerine sıdıka diye bir yazılım var her sordugum soruya aynı yanıtı veriyor

herhangi bir bilgi verilmedi ve verilen ödeme günlerinide geçtik hala ödeme yapılmadı ne zaman alacağım ödememi diye soru sordugumda verilen cevap şu ;

Merhaba ben Sıdıka, ödeme alt limitimiz olan 15 TL tutarını geçmiş ve ödeme ayarlarınızdan cüzdan bilginizi eksiksiz bir şekilde girmiş olmanız durumunda, ödemeniz üyelik panelinizde belirtilen tarih aralıklarında otomatik olarak yapılır. Erken veya gecikmeli olarak ödeme yapılacak olması durumunda duyuru alanından tüm üyeler bilgilendirilirler. İyi günler. Not: Cüzdan bilgisi parapa hesapları için PL1234567890 şeklinde ve Payza için mail adresidir. (Eğer bu cevap beklediğin cevap değilse lütfen farklı kelimeler kullanarak sorunu yeniden sor. Unutma ki Sıdıka her gün geliştirilmeye devam edecek ve sistemimiz hakkındaki tüm bilgiler hafızasına yüklenecektir. Çok yakında detaylı soru örnekleri ile sizlere öğrenebileceğiniz bir takım bilgileri söyleyeceğiz.)

saykoteam saykoteam (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bir ceap verecek yokmu

    saykoteam saykoteam (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Merhaba

      Soru için teşekkürler.Ancak bu soruyu burada cevaplamamız size birşey kazandırmayacak.Bu sorunun asıl muhattabı link.tl ekibi olacaktır. Sorunuza yine de cevap verecek olursak;

      Daha önce ödeme almışsınız sanırım. Bu durumda bir problem olmadan paranızı almış olmanız gerekiyor. Ayrıca her zaman işler yolunda gitmeyebilir ve ödemeler gecikebilme ihtimali de var. Siz bu soruyu link.tl ekibinin mail adresi olan info@link.tl adresine sormanız daha iyi olacak gibi.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      6 yıl önce cevaplandı

      • teşekkür ederim yorumunuz için mail atacağım saykoteam 6 yıl önce