Linux Live usb “Missing Operating System" sorunu

USB belleğe Linux Mint sürümünü yazdırdım. Açılış önceliği USB olark ayarladım. Fakar her açılışta “Missing Operating System” hatası alıyorum. Sorunu nasıl çözerim?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    LinuxLive USB Creator ile USB oluşturuyorsan bu yazılımda bir bug var ve bundan dolayı Missing Operating System hatası alıyor olabilirsin. Benim önerim Rufus kullanman. Rufus ile Linux Mint ISOsu yazdırabilirsin.

    Rufusu buradan indirebilirsin: https://rufus.ie/

    murat murat (12492)