Linux meta kullanıyorum Windowstaski dosyalara nasıl erişebilirim ?

Windows mavi ekran hatası verdiği için linux meta 19.3 sürümüne geçtim. Laptp içindeki resimlerin hepsine erişmem gerek ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.Nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olursanız seviniim.

moskun moskun (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Linux sürümlerinin çoğu NTFS desteğine sahip değildir. Muhtemelen Windows diskinin dosya sistemi NTFS ve bu sebepten sen şuanda Windows diskine erişemiyorsun.

    Linux Mint sürümünün NTFS desteği var.  Sadece yapman gereken diski mount etmek.

    https://www.youtube.com/watch?v=YF1IS9y2Kt8 videosu sana nasıl NTFS diski Linux mint sürümünde mount edebileceğini gösteriyor.

    alattin alattin (16999)