Linux meta kullanıyorum Windowstaski dosyalara nasıl erişebilirim ?

Windows mavi ekran hatası verdiği için linux meta 19.3 sürümüne geçtim. Laptp içindeki resimlerin hepsine erişmem gerek ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.Nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olursanız seviniim.

moskun moskun (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Linux MINT 19.3 ile Windows aynı laptoptaysa ve hiçbir sorun yoksa, Linuxun Dosya Yoneticisini acinca Windowsun olduğu bölümü alqılaması lazım (sol tarafta).

    genius genius (190)