Linux'tan Windows'a Geri Dönüş

Merhaba, ben dün iş yerimde bulunan bilgisayara "ubuntu" yükledim. Fakat beğenmediğimden dolayı, windows'a geri dönüşte bulunmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

crew crew (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ubuntu yüklerken Windows'un olduğu sürücüyü sildiniz mi?

    Windows başka bir sürücü bölümünde mi yüklü?

    Eğer bilgisayarınızda tek bölüm varsa ve Linux'u bu bölüm üzerine kurduysanız artık Windows'a dönmek için Windows'u yeniden yüklemelisiniz.

    Eğer sürücünüzde önemli bir dosyanız yoksa, Windows kurulum DVD, USB'si ile sistemi açın ve bilgisayarınızı formatlayarak yeniden kurulum yapın.

    Liux'tan Windows'a dönmek için yeniden kurulum yapmanız gerekir.

    cemkara cemkara (4215)