Linux Windows 8'i Görmüyor !

windowsun yanına linux kurmak istiyorum fakat normalde windowsun yanına kur diye bi seçenek çıkmasın lazım ama bu seçenek çıkmıyor harddiski boş gösteriyor bu diskte yüklü işletim sistemi bulunmuyor gibi şeyler yazıyor bu sorunu nasıl aşarım ? teşekkürler.

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunu çözdüm harici harddiskimden belli bir miktar boş alan yarattım ve ubuntuyu kurarken o boş alanı yapılandırdım manuel olarak ve ubuntuyu oraya kurdum bi fark yok şuan için

    feritarslan feritarslan (303)