Lisanslı virus programı nedir ve nasıl güncellenir

Arkadaşlar lisanslı virus programı nedir ve nasıl güncellenir ?

kullanici811238 kullanici811238 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     lisanslı virus programı yani ücretlı anlamına geliyor güceleştirilmesini antivürüs programları otamatik olarak kendisi yapar

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Virüsten kastınız Antivirüs sanrım. Antivirüs programlarının bazıları ücretsiz bazıları ücretlidir.

      Parasını ödeyerek bir antivirüs satın aldığınızda bu ürünün size ait olduğunu gösteren bir lisans numarası verilir. Bazı programlarda bu sadece bir lisans numarası değil, bir dosyadır.

      Lisanslı veya ücretsiz tüm antivirüs programları otomatik güncelleme özelliği ile birlikte gelir.

      Program içinde aynı zamanda "Şimdi güncelle" Update Now" gibi seçeneklerden güncelleme gerçekleştirebilirsiniz.

      hakan hakan (15424)