liveuamap.com açılmıyor sorunu

https://liveuamap.com sitesine girmek istediğimde sayfa açılmıyor ve Google Chrome gizlilik hatası veriyor. Hata şu şekilde:

Bağlantınız gizli değil

Saldırganlar liveuamap.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

liveuamap.com sitesine neden giremiyorum?

hakan hakan (15424)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    liveuamap.com sitesi BTK tarafından engellenmiş durumda. Bu sebepten liveuamap sitesine girmek mümkün olmuyor.  liveuamap sitresinde girmek istenildiğinde hata veriyor.

    liveuamap VPN üzerinden sorunsuz çalışmakta. Aynı zamanda Opera tarayıcında VPN aktif edildiğinde sitede teknik bir sorun olmadığı görülüyor.

    hakan hakan (15424)