Local bilgisayarda çalışan flash-xml web sayfası sunucuya attığımda çalışmıyor.

Swf uzantılı loader.swf dosyası %0 kalıyor ve site yüklenmiyor nasıl çözebilirim. Örnek:http://rabellamoda.net

btanir btanir (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swf dosyasının ve daha doğrusu XML dosyasının içinde bulunan resim gibi öğelerin yolları sunucu üzerinde bulunamıyor olabilir.

    XML dosyası içinde bulunan resim vs gibi elemanların yollarını kontrol edin.

    Örneğin XML dosyası içinde resim var ve XML içinde bu dosyalar /images/resim1.jpg gibi bir yola sahipse, sunucuda /images/ yolu ve dosyasının var olup olmadığını kontrol edin.

    cemphp cemphp (651)