local ortamda çalışan dosya sunucuda hata veriyor

sunucuda veritabanına post işlemi yapıyorum
POST http://x.com/kayit 500 (Internal Server Error)
hatası alıyorum local de çalışıyor herhangi bir hata vermiyor bunun sebebi nedir. ?
Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (Internal Server Error)

ama login yaparken herhangi bir sorun vermiyor giriş başarılı oluyor..

krsn krsn (233)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapılandırma dosyanızı dikkatlice kontrol edin, problem orda değilse hata günlüklerini kontrol edin.

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

    • sorun hala devam ediyor krsn 3 yıl önce