Localhost Server Kurulumu Karışık Bir Hata

Merhabalar öncelikle üç gündür uğraştıgım ama internet üzerinden bir çok yolu denedigim yinede çözemedigim hatamı en son çare uzmanıma sormak oldu. Localı bır cok bılgısayardan actım kapattım prgramlar yardımı ile ama wampserver.axmpp.easy PHP.. Mampserver kurmama ragmen Porgramsız Local yaptım yıne olmadı .Temel sorunlarım (((ucrtbase.abort yordam giriş boktası api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dinamik baglantı kitaplıgında bulunamadı.)))DLL System32  attım olmadı.wow64 olmadı. Sorun Visual C++  yüklüyorum olmuyor.Windows Update Güncel. Bir ara o kadar ugrastım ki anımasayamıyorum (uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0x0047 tarzı bır hata verdi .net 3,5 sildim yükledim aynı sebep oldu. Amacım local üzerinden Wordpress kurmak . Başka alternatifim kalmadı artık yapacagım tek şey soguk çayımı yudumlarken  postuma cevap gelmesini beklemek.

maxshot maxshot (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı sorunu bende yaşamıştım.Bende dediklerinin bir çoğunu denedim ama olmadı bende WampServer yerine Xampp yükledim.Şu anda çok mutluyum bence xampp wamp'a göre daha güzel.İnşAllah yardımcı olabilmişimdir.

    yumuklusucurta yumuklusucurta (89)