Logitech G102 Scroll Tuşu sesi hakkında.

İyi günler arkadaşlar, yakın zamanda g102 aldım ama scroll tuşu yukarı kaydırırken başka ses çıkarıyor aşağı kaydırırken başka. Bunun nedeni nedir ? Önceki mouse'umda böyle bir problem yoktu. Rahatsız edici geliyor. Bu bir problemse garantiye göndereceğim. Bu konuda ki tecrübeli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

rain5455 rain5455 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gören arkadaşlar sizde oluyor mu bu farklılık olmuyor mu söyler misiniz ? :) Basit bir şeyi merak ediyorum sadece :)

    rain5455 rain5455 (3)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @rain5455 Nasıl bir ses çıkıyor tarif edermisin? toprak34 6 yıl önce
    • Edemem ama yukarı farklı aşağı farklı ses mi çıkarıyor sizde de? rain5455 6 yıl önce
    • toprak34 Siz de böyle herhangi bir ses oluyorsa normal olduğunu düşünücem haber edin lütfen :) rain5455 6 yıl önce