Logitech G602 Windows 10 uyumluluk, çalışır mı?

Arkadaşlar logitech g602 mouse sitede belirtilene göre Win7,Win8 ve Win Vista ile uyumluymuş Win 10 da sıkıntı çıkar mı çünkü MacOS'da Mac OS X 10.6.8 veya üstü denirken windows'ta böyle bir ibare yok http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g602-wireless-gaming-mouse

kugabugra18 kugabugra18 (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çok büyük ihtimalle sıkıntı çıkartmayacaktır.Donanımların birçoğu Windows 10 dan önce çıktığı için desteklenen sistemlere Windows 10 yazılmayabiliyor.Üreticiler sonradan Windows 10 için ekleme yapmadıkları içinde sanki Windows 10 desteklenmemiş gibi durabiliyor.Ancak Windows 8 destekleyen bir çok donanım Windows 10 üzerinde çalışması çok büyük ihtimaldir.

    Cihazı bilgisayara taktığınızda Windows 10 işletim sisteminin onu otomatik tanımasını bekleyin, sizin yerinize internet üzerinden sürücüleri indirip kurarsa başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.Eğer kurulum gerçekleşmezse üreticinin sitesinden Windows 8 ve Bit yapısınıda gözeterek son sürücüyü indirerek kurun.

    ismailsarp ismailsarp (6010)