Logitech Gaming Software yükledikten sonra açılırken LCore.exe hatası veriyor.

Uygulamayı açarken LCore.exe hatası veriyor . C//:User://XXXX//:Appdata://Local dosyasının içindede Logitech Gaming Software diye klasör yok yardım edermisiniz ?

vurunlu vurunlu (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Nereden bilmiyorum ama  LGS nin en güncel sürümünü indirmeyi dene belki düşük sürümdür hata yapıyordur . Yani bende öyle oldu...

    mertmermer mertmermer (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarında settings.json dosyasını aratır mısın?

      Logitech Gaming Software gibi bir başlık altında settings.json dosyasını boyutu 500MB üzerindeyse bu dosyayı sil.

      Settings.json dosyası aşırı şiştiğinde

      Microsoft Visual C++ runtime library

      Runtime Error !
      c:\program file\logitech gaming software\LCore.exe

      hatası veriyordu ben de çözüm olarak bunu bulmuştum.

       Çözüm olmazsa buradan Logitech Gaming Software indirip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin.

      cemkara cemkara (4215)