Logitech Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error hatası

Logitech Klavyemin yazılımı, Logitech Gaming Software aşağıdaki hatayı veriyor:

Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error
Program C:\Program Files\Logitech Gaming Software\LCore.Exe

Bu hatadan sonra klavyenin ekranı çalışmıyor. Logitech Klavye Microsoft Visual C++ Runtime Library hatasını nasıl çözerim?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Logitech Gaming Software, Microsoft Visual C++ Runtime Library  Runtime Error hatasını şu şekilde çözdüm:

    1. C:\Users\[Kullanıcı Adım]\Appdata\Local\Logitech\Logitech Gaming Software klasörüne gidin.
    2. Settings.json dosyasını silin.

    Appdata klasörü görünmüyorsa gizli dosyaları göster seçeneğini açmalısınız.

    murat murat (12492)