lokf virüsü bulaştı

Bu sabah bi program indirirken bilgisayara virüs bulaştırdım. Tüm dosyalarımın uzantısı .lokf oldu dosyalarımın gitmesini istemiyorum çözümü var mıdır acaba çok ihtiyacım var?

fetih fetih (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önceden @alattin bu konu ile ilgili bir çözüm paylaşmıştı "Not henüz fidye virüsünün şifresini kırmanın yolu yok ama sen yine de altdaki linke bak ayrıca bu fidye virüsünün şifresi kırılırsa uzmanim.net de çözümü paylaşılacaktır"

    lokf fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

    Sanırsam torrent den bir uygulama indirdin ve bu fidye virüsü sana bulaştı. Bu tip fidye virüslerinin bilgisayarına bulaşmasını istemiyorsan emisoft antivirüs programını kullana bilirsin.

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      lokf uzantısı için şuan için bir çözüm yolu yok (11 Kasım 2019)

      Dolsyalarını saklamanı öneririm. Fidye notunu da saklamalısın. Bir çözüm bulduğumuzda uzmanim.net youtube kanalından ve uzmanim.net üzerinden paylaşacağız.

      alattin alattin (16984)