LoL oynarken internet paketimden çok fazla gidiyor

LOL oynamak için laptopuma telefon internetinden bağlanıyorum.Ama son 2 gündür inanılmaz internetim gitmeye başladı.Normalde 1 oyunda 30 40 mb giderken 800 mb gitti tekrarladım ve kaç gündür aynı şekilde sonuçlar çıkıyor.Bİlgisayar kendi kendine birşey güncelliyor gibi geldi.Update kısmını Hizmetlerden durdurdum sonuç değişmedi.Windows 10 kullanıyorum lütfen yardım.

aegonn aegonn (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    başlangıçta gereksiz açılan programları kapatın alakakası olabilir otamatik açılarak internete bağlanabilen çok program var  sizin bilgisayarınızda olabilir http://www.tamindir.com/quick-startup/ bu programı kurun başlangıçta hangi programlar açıldığını görün gereksiz olanı kapatırsınız

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Sağolun bunu yaptım ama sorun geçmedi.Kaynak İzleyiciden Ağ kısmına baktım svhost.exe(Networkservice) (netsvcs) gibi programlar çok internet kullanıyor. aegonn 8 yıl önce

    Windows Update hizmetlerini kapatmayı deneyin. Başlat - Ara - Hizmetler - Windows updateyi bulun Durdura basın başlangıç türünü devre dışı bırakın.

    ardahd ardahd (631)