LOL "yama yapılıyor"da kaldı

lol indirdim burda kaldı 1 saattir yüzde yok hiçbişey yok ne kadar beklicem

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    çözdüm herhangi bişey yapmadım bu yama yapılıyor ekranındayken kapadım tekrar lolü açtım giriş yap ekranındayken sağ üstte ne kadar indirileceği yazıyormuş yaklaşık 5GB indirme yaptı ve açıldı

    semm65 semm65 (85)
    5 yıl önce cevaplandı

      C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects adımını izle ve orda lol_launcher dosyasını bul ve ona sağ tıkla ve sil ve alttaki linkteki programı indirerek uygulamayı güncellemeye zorla

      İndirme linki

      darkcrak darkcrak (5168)
      5 yıl önce cevaplandı

      • emin misin o kadar veri çöpe gitmesin bide lol launcher dosyası yok semm65 5 yıl önce
      • İndirme linkindeki programı indir ve lol'ü onarmayı başlat @semm65 darkcrak 5 yıl önce