Lucky patcher nedir? Nasıl kullanılır? Ne işe yarar?

Lucky patcher nedir? Nasıl yapılor hile nasıl yaparım? (online oyunlarda  olmaz)

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lucky patcher 570Milyondan fazla indirilen bir uygulamadır

    Online olmayan oyunlarda çok işe yarar ve rootlu cihazlarda  hile yapmanız daha çok artar.

    İndirmek için tıklayın

    Nasıl kullanılır?

    Uygulamamızı açıyoruz.

    Uygulama seçip 1 kere bssın alltta açılan menüde

    Yama menüsüne tıklayın

    Düzenlenmiş Apk dosyası olustura tıklayın.

     Bıçurdsn eğer çok altına veya başka birşeylere ihtiyacınız olan şeyi seçin.

    Ben uygulama içi ve Lvl emülasyon destekli apkyi seçin derim aldıgınız herşey free(ücretsiz olur)

    Yeniden olultur deyin ve bu işlemin bitmesini bekleyin.

    5ile 10 dakika sürebilir sabırlı olun.

    Ve bittiğinde böyle bir yazı çıkacaktır go to file diyin(dosyaya git) Apk dosyasının üstüne tıklayınız kaldır ve yükle diyin ve açın iyi oyunlar

    temmuz2004 temmuz2004 (47)