"Lütfen bekleyin kişisel bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır" diyor ama başlamıyor, ne yapmalıyım?

Windows 7 den geçerken saatlerce bekledim ama açmıyor. Windows 7'den Windows 10'a geçerken lütfen bekleyin kişisel bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır diyor ama başlatmıyor .

acilyardimedin acilyardimedin (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen takılmış. Bu ekranda yapabileceğin tek şey bilgisayarın kapatma düğmesine uzunca basılı tutmak. Bunun sonunda bilgisayar kapanacaktır. Kapandıktan sonra tekrar aç. Ya güncelleme geri alınır ya da güncelleme başarılı ile yüklenmiş olur.

    hakan hakan (15424)