Lütfen geçerli programın kaldırılma veya değiştirilme işleminin bitmesini bekleyin

Programlar ve Özelliklerden bir programı kaldırmak istediğimde ekrana Lütfen geçerli programın kaldırılma veya değiştirilme işleminin bitmesini bekleyin mesajı geliyor ve programı kaldıramıyorum.

Lütfen geçerli programın kaldırılma veya değiştirilme işleminin bitmesini bekleyin hatasının sebebi ve çözümü nedir?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lütfen geçerli programın kaldırılma veya değiştirilme işleminin bitmesini bekleyin hatası alıyorsanız o an bellekte başka bir program kuruluyor veya kaldırılıyor demektir. Yani bilgisayarınız o an başka bir programın kurulumunu yapıyor veya kaldırıyor demektir.

    Çözüm için bir müddet beklemeniz gerekiyor. Sorun devam ederse bilgisayarı yeniden başlatmak çözüm olacaktır.

    Bilgisayarı yeniden başlatmadan çözmek için Görev yöneticini açabilir ve yörev yöneticisinde unistall.exe veya install.exe, setup.exe gibi bir uygulama varsa bunu sonlandırabilirsiniz.

    murat murat (12492)