Lütfen yardïm edin (Pc)

-3

Arkadaşlar bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı daha format atalı 1 hafta olmadı.  Ama çok yavaş  çoğu seyi yavas yapiyor. Zorlayinca yanit vermiyor diyor lütfen yardim edin.

Pc:hp dv6 1120et

sefaubay sefaubay (-13)
6 yıl önce sordu

  • Daha hiçbir sey yüklemedim arkadaşlar chrome,winrar,360ts. Ve bide sitesinde ram3 diyor ama pcde 1. Lütfen cozumlerinizi atin sefaubay 6 yıl önce
  • Soru nasil sorulmali, hakkinda bolumunden bilgi alabilirsin. hakan 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Normalde bilgisayara format atınca düzelir Bilgisayarınızın özellikleri nelerdir işlemci ve ram bunlar önemli yazarsanız buraya daha mantıklı bir çözüm bulunur

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

  • Kardes ilk format attimda duzeldi ama virus programiyla chrome yukleyince yine yasvasladi. İslemci. İntel ciore duo2. 2.13 ghz. 1 gb ram ddr2. Pc eski zaten. Yinede cevap icin tsk sefaubay 6 yıl önce
  • 1 ram desteği olan bir bilgisayar bugünkü şartlarda çalışması çok zor candan 6 yıl önce
  • Bu sisteme antivirüs kurmak biraz mantıksız olur, antivirüs yazılımları görevleri gereği sistemi her an izledikleri için yavaşlatabilirler. Tavsiyem: Antivirüs yazılımını ve Chrome tarayıcıyı sil. Opera daha stabil çalışır omercik 6 yıl önce