lync.exe nedir?

Görev Yöneticisi'nde lync.exe diye bir dosya var bu lync.exe nedir? Ne işe yarıyor?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görev Yöneticisi'nde lync.exe diye bir çalışan işlem görebilirsiniz. Bu lync.exe, Skype Kurumsal adlı programa aittir.

    Skype Kurumsal (lync.exe) bilgisayarıma nasıl geldi?

    Bilgsayarınıza Office yüklediğiniz zaman Skype Kurumsal Office ile beraber otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenir. Siz kendiniz manuel olarak yüklememiş olsanız bile endişe etmeyin. Bilgisayarınızda Word, PowerPoint gibi Office programları varsa Skype Kurumsal'ın da olması çok doğaldır.

    Peki lync.exe nasıl kaldırılır?

    Skype Kurumsal uygulaması bildiğimiz Program ekle veya kaldır bölümünden kaldırılamıyor. Skype Kurumsal kaldırmak için bazı manuel ek işlemler yapmalısınız.

    Detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz: Skype kurumsal kaldırma

    omercik omercik (9418)