m24pro.net - Bu siteye ulaşılamıyor.

http://i.hizliresim.com/777AZN.jpg

Resim gördüğünüz gibi bu siteye giremiyorum araştırdım çözümlere baktım hiç biri olmadı.

Şöyle bir şey var laptop ve telefonum aynı internete bağlıyken girdiler ama masaüstü bilgisayarımda giremedim.

kaplan07 kaplan07 (1)
7 yıl önce sordu

  • @kaplan07 masaüstü bilgisayarının saat tarihine bak o olmadı google chormeni güncelle oda olmadı o açtığın sayfa engellenmiş olabilir efsaneemrahylz 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

DNS Değiştirirsen ulaşım olabilir.

Google DNS tavsiyemdir (8.8.8.8 - 8.8.4.4)

DNS Nasıl değiştirilir? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

    @temmuz un cevabını uygulayın olmassa bu çözümü deneyin

    ağ ve paylaşım merkezi / bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin / wifii üzerine sağtıklatın özellikler tıklatın ve resimde gösterildiği gibi ayarlarınızı yapın tamam tıklatın çıkın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Şu linkteli çözüm adımlarını deneyebilirsiniz: Err_connection_timed_out hatası

      murat murat (12492)