M3U8 biçimindeki dosyaları birleştirip MP4'e çevirme

Elimde aşağıda paylaştığım şekilde M3U8 dosyası ve yanında içerik dosyası var. Ben bunları nasıl birleştirip MP4'e çeviririm. Vlc'yi denedim dosyayı açmıyor. Format factory programını denedim o da işe yaramadı. Sanırım M3U8 dosyaları birleşik şekilde değil de aşağıdaki gibi ayrı şekilde olduğu için programlarlar görmüyor. Ne yapabilirim?

600 MB boyutunda ve 281 dosyadan oluşan "temp. M3U8.contents" klasörü:

"Temp. M3U8" dosyası:

noobxx noobxx (25)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Görünen oki bilgisayarına fidye virüsü bulaşmış fakat sen ne kadar düzeltirsen düzelt o son haneyi o müzikler şifrelenmiş yani şifreyi çözebilmek için alttaki makaleyi okuyabilirsin fakat bazı fidye virüsleri halendaha çözülemiyor yani şifreleri kırılmış değil ama çözmeye çalışıyorlar ve çözdükcede sürekli uygulamayı güncelliyorlar ama bir fidye virüsünün şifresini kırmak o kadarda kolay değil.

    Fidye virüsü nedir?

    Stop fidye virüsü nedir, stop fidye virüsünün şifreleri çözmek mümkün mü?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bu cevap yanlış kişiye oldu sanırım.Bu konunun ''fidye virüsü'' ile ne alakası var. noobxx 3 yıl önce
    • evet yanlış kişiye yazmışsın sorunun fidye virüsü ile alakası yok @darkcrak efendi :) hakan 3 yıl önce
    • 😂 Aynen öyle hatlar karışmış @hakan @noobxx darkcrak 3 yıl önce
    • Yorgunluktan olsa gerek @hakan darkcrak 3 yıl önce

    FFmpeg ile M3U8 dosyalarını birleştirebilirsin diye düşünüyorum.

    https://ffmpeg.org/download.html bunu indir

    daha sonra şu komutla dosyaları birleştirip mp4 elde edebilirsin

    ffmpeg -protocol_whitelist "concat,file,subfile,http,https,tls,rtp,tcp,udp,crypto" -allowed_extensions ALL -i index.m3u8 -c copy new.mp4

    Denemedim, birisi Medium'da paylaşmış. Dener sonucu yazarsın.

    hakan hakan (15409)