Maalesef Launcher Durdu

Samsung Galaxy S4 telefonda sürekli Maalesef Launcher Durdu hatası alıyorum. Hiç bir işlem yapamıyorum sürekli ekrana Maalesef Launcher Durdu hatası geliyor?

Maalesef Launcher Durdu hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Maalesef Launcher Durdu hatasının çözümü:

    1. Telefonunuzda  Ayarlar bölümüne dokunun.
    2. Daha sonra Uygulamalar bölümüne dokunun.
    3. Uygulamalarda Tüm sekmesine dokunun.
    4. Tümü altında  Launcher'ı bulun. ve Launcher'a dokunun.
    5. Ardından Verileri Temizle ve Önbelleği Temizle butonlarına dokunun.
    6. Telefonunuzu yeniden başlatınız.

    Maalesef Launcher Durdu hatasının çözümü 2:

    Sorun devam ediyorsa yüklediğiniz tüm uygulamaları sırası ile kaldırın. Uygulamalardan birisi soruna sebep oluyor olabilir. Her uygulamayı kaldırdıktan sonra Maalesef Launcher Durdu hatası alıyormusunuz kontrol edin.

    Maalesef Launcher Durdu hatasının çözümü 3:

    Google Play üzerinden başka bir louncher yükleyebilirsiniz.

    1. Play Store'a gidin.
    2. Arama bölümüne Nova Launcher yazın.
    3. Nova Launcher'ı yükleyin.
    4. Yükleme işleminden sonra telefonunuzu yeniden başlatın.

    Şimdi varsayılan Launcher yerine Nova Launcher yüklemiş oldunuz. Sorun çözülmüş olmalı. Hâlâ devam ediyorsa aşağıdaki adıma geçin.

    Maalesef Launcher Durdu hatasının çözümü 4:

    Eğer hâla Maalesef Launcher Durdu hatası alıyorsanız o zaman telefonunuzu resetlemeniz gerekecektir.

    Galaxy S4 format Atma Nasıl Yapılır? linkinden bilgi alabilirsiniz. Reset işleminde tüm verileriniz silinir. Bunu unutmayın. Telefon ilk aldığınız hale döner.

    Tüm bu işlemlerden sonra sorun devam ediyorsa Launcher Durdu hatası alıyorsanız telefonunuzu servise götürmelisiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

      Çok Teşekür Ederim Haytaımı Kurtardınız :)

      kullanici750792 kullanici750792 (1)