Mac için ücretsiz VPN servisleri - 2018

Apple Macbook bilgisayar kullanıyorum Wikipedia gibi yasaklı sitelere girebileceğim Mac için ücretsiz VPN uygulamaları var mı?

Macbook için ücretsiz VPN'ler nelerdir yazar mısınız?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mac bilgisayar için ücretsiz VPN servisleri nelerdir?

    Apple Macbook bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çalışan VPN servislerinin listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bunları tek tek denedim ve sorunsuz bir şekile çalıştığını tespit ettim.

    Mac için ücretsiz VPN'ler - Betternet VPN

    Apple Macbook cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulaması Betternet. Betternet VPN uygulaması ücretsizdir ve son derece sade, şık bir arayüzü vardır. Uygulamayı Mac'inize indirip connect tuşuna basmanız yeterli.

    Betternet VPN uygulamasını Macbook'a indirmek için Betternet for Mac App Store linkine tıklayın.

    Mac için ücretsiz VPN servisleri - Proton VPN

    Macbook'ta kullanabileceğiniz VPN programlarından birisi ProtonVPN servisi. ProtonVPN servisinin ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü var. Mac kullanıcılarına önermemin sebebi ise, ücretsiz sürümde herhangi bir kota limitinin bulunmaması. Sadece 3 ülkeye bağlanılabiliyor, bunlara elbette bir dezavantaj ama ücretsiz sürümde kota olmadığı için, işinizi görmeye yeter diye düşünüyorum.

    ProtonVPN hakkında detaylı bilgi almak ve Macbook'a indirmek için ProtonVPN nedir? ProtonVPN nasıl kullanılır? linkine tıklayın.

    Mac için ücretsiz VPN servisleri - VPN Plus

    Mac için en iyi VPN'ler listesinde olması gereken bir diğer uygulamamız VPN Plus. VPN Plus uygulaması da ücretsiz ve kolay arayüzüyle dikkat çekiyor. Mac için VPN arıyorsanız VPN Plus uygulamasını kesinlikle kullanmalısınız.

    Uygulamayı Macbook'a indirmek için VPN Plus Mac App Store linkine tıklayın.

    Mac için ücretsiz VPN servisleri - Blockless

    Apple Macbook bilgisayar kullanıcılarına Blockless uygulamasını da tavsiye ediyorum. Yasaklı sitelere girmek için kullanabileceğiniz ücretsiz VPN'lerden birisi de Blockless.

    Uygulamayı Macbook'a indirmek için Blockless for Mac sayfasına gidip "DOWNLOAD NOW" butonuna tıklayın.

    omercik omercik (9418)