Mac OS için çalışan VPN servisleri - 2019

Apple Macbook bilgisayarda kullanabileceğim çalışan VPN servislerini yazabilir misiniz?

Mac'te hangi VPN'leri kullanabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mac'te çalışan VPN servislerinin listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bunlar Apple Macbook'ta sorunsuz çalışmaktadır.

    Mac için VPN 1: Betternet VPN

    Apple Macbook cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulaması bana göre Betternet. Betternet VPN uygulaması ücretsizdir ve son derece sade, şık bir arayüzü vardır. Uygulamayı Mac'inize indirip CONNECT tuşuna basmanız yeterli.

    Betternet VPN uygulamasını Macbook'a indirmek için Betternet for Mac App Store linkine tıklayın.

    Macbook için çalışan VPN programı 2: VPN Plus

    Mac için en iyi VPN'ler listesinde olması gereken bir diğer uygulamamız VPN Plus. VPN Plus uygulaması ücretsiz ve kolay bir arayüze sahip. Mac için çalışan VPN programı arıyorsanız VPN Plus'ı kullanmalısınız.

    Uygulamayı Macbook'a indirmek için VPN Plus Mac App Store linkine tıklayın.

    Mac için VPN programı 3: Blockless

    Apple Macbook kullanıcılarına Blockless uygulamasını da tavsiye ediyorum. Yasaklı sitelere girmek için kullanabileceğiniz ücretsiz VPN'lerden birisi de Blockless.

    Uygulamayı Macbook'a indirmek için Blockless for Mac sayfasına gidip "DOWNLOAD NOW" butonuna tıklayın.

    omercik omercik (9418)