Mac OS X hakkında detaylı bilgiler nasıl öğrenebilirim?

Mac OS X hakkında (detaylı bilgi) veya araştırma karşılaştırma yada makale bulabileceğim bir kaynak arıyorum bildiğiniz kaynaklar varmıdır ? özellikle parantezde belitriğim detaylı bilgilere ulaşabilceğim kaynaklar..

                                                                                                                                               -Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MacOs x bir işletim sistemi. Windows gibi. Detaylı bilgi derken daha açıklayıcı olmalısın.

    Macos x altında linux yatar. Yani Os X linux uzerine kuruludur.

    İşletim sistemi çok karmaşık ve detaylıdır. Sen kullanmayı öğrenmek ile ilgili mi bilgi ariyorsun?

    Tek bir sitede bulamazsın.  Apple sitesi ile başlayabilirsin.

    Karşılaştırma filan demişsin ama ne ile karşılaştırma?

    murat murat (12492)