Mac OS X Infinite (Xpook's Mac OS X Infinite) Programını Kaldıramıyorum

Merhabalar, işletim sistemim Vista. Bilgisayarıma Apple teması vermek için bu programı yükledim fakat beğenmedim. Eski temama geri döndermek için programı silmek istedim fakat Program Ekle/Kaldır bölümünde Kaldır butonu bu program için çıkmıyor. Bununla birlikte yüklenen başka bir program vardı, onu silebilmiştim. Daha sonra 'cmd' komutunu açtım ve 'sfc/scannow' yazdım. Bununla birlikte birkaç şey eski haline döndü. Daha sonra manuel olarak  Ses Efektlerini eski haline dönderdim. Fakat hala programı silemiyorum. Yerel Disk C'nin içinde de görünmüyor.
Ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

perfect perfect (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://www.gezginler.net/indir/revo-uninstaller.html

    bunu indirip kur açılan programın penceresinde dediğin programı bul üst menüde kaldır yazar ona tıkla biraz bekledikten sonra kaldırma işlemi tamamlanmış olacaktır

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler hallettim. perfect 9 yıl önce