Macbook pro ile oyun oynanabilir mi?

0

MACBOOK PRO bilgisayar almak istiyorum. Ama oyunları rahat oynayabilir miyim? Hem grafiker programları kullanacağım.Aynı zamanda malum oyunda  arasıra oynuyoruz.(oynadığım oyunlar crysis,mountblade,Assasin creed,medal of honor )Arkadaşlardan macbooklarda oyun oynanmıyor gibi şeyler duydum. Aklıma siz geldiniz.uzmanım net'e danişayım dedim. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

hamzaaslan hamzaaslan (1)
6 yıl önce sordu

  Toplam 3 Cevap


  0

  MAC bilgisayarlar grafik için iyi fakat oyunlar için kötü bir tercih. Pek çok oyunun MAC sürümünü bulamayacaksınız.

  Oyunları rahat oynamayamayacağınız aşikar. Yani PC ortamındaki rahatlığı bulamayacaksınız.

  Örnegin EA Games sitesine girerseniz 

  gibi kategoriler göreceksiniz. MAC göremezsiniz.  Fakat örneğin Assassin's Creed II için  MAC sürücümü varmış  Assassin's Creed II MAC linkinde görebileceğiniz gibi.

  MAC üzerinde aynı zamanda Windows çalıştırabilirsiniz ama yine oyun oynarken sorunlar yaşayacaksınız, pek çok oyun çalışmayacak.

  Kişisel düşüncem Oyun için alacaksanız hiç doğru bir tercih değil.  Oyun ağırlıklı düşünüyorsanız PC alın grafik uygulamalarını da iyi bir PC alırsanız (iyi bir ekran kartı ve ekrana sahip) MAC'i aratmaz.

  MAC alırsanız oyunları unutun derim.

  murat murat (11008)
  6 yıl önce cevaplandı

   0

   Verdiğiniz bilgi için öncelikle çok teşekkürler.Alacağım bu bilgisayarı grafiker olarak kullanacağım indesit dizayn ve autocat proğramlarda  rahat kullanabileceğimiz ve oyunlarıda oynayabileceğimiz  pc dizüstü tavsiyeniz ne olur.Fazla soru soruyorum Verdiğim rahatsızlıktan dolayıda kusurumuza bakmayın çok teşekkürler   

   hamzaaslan hamzaaslan (1)
   6 yıl önce cevaplandı

    0

    http://www.gold.com.tr/asus-m70ad-tr002s-masaustu-pc_u

     Bu kasa işinizi görebilir. Oyun bilgisayarı istiyorsanız masaüstü alın derim.Çünkü ısınma sorunu olmaz hemde daha rahat oynarsınız.

     

    acaba81 acaba81 (8)
    6 yıl önce cevaplandı

     üyelik gerektirir

     Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

     Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
     uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol