Macbook Pro silinen dosyaları kurtarabilir miyiz Recuva ile?

Arkadaşım yanlışlıkla Powerpoint'ten sunumunu sildi ve kurtarmak istiyoruz yarımcı olabilirmisiniz eğer Macbook Pro'ya iniyorsa indirelim.

berkay123123 berkay123123 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Recuva programı MAC bilgisayarlar ile uyumlu değil fakat Recuva programı gibi iş gören programlarda var yani easeus programı da işinizi görecektir.

    EaseUS Data Recovery Wizard for Mac nedir, nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)