Macbook pro ve ıphone için dns değiştirme

Tumblra safariden nasıl girebilirim ? Engellendiğinden dolayı ios cihazım -macbook ,iphone- için vpn uygulamaları indirdim ve çalışmadılar şu an tumblr hesabıma macbook ve ıphone safariden giremiyorum...

ebrarnarin ebrarnarin (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında tarayıcının üzerine Zenmate eklentisini, programını kurarak güvenli ve kimliğiniz gizlenmiş şekilde internette gezinebilirsiniz. Zenmate, Google Chrome, Firefox ve Opera üzerinde çalışır. Zenmate nedir? Nasıl kullanılır? linkinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

    iPhone için de iPhone DNS değiştirme linkine tıklayarak adımları takip edin.

    damlakoc damlakoc (1391)