macbooktan flipora temizleme

macbook kullanıyorum. kazaen flipora indirdim. ve artık youtube kullanamıyorum.

hangi videoya tıklasam youtube sayfasının küçük video ekranı siyah ve üzerinde

şu yazı çıkıyor : Blocked Plug-in

Flipora indirdikten sonra olduğu için onunla ilgili sanıyorum. Fliporadan nasıl kurtulabilirim?

mevcut önerilerinizi takip etmeye çalıştım ama MacBook'a uymuyorlar.. Lütfen yardım.

adad adad (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Sanırım safari kullanıyorsunuz. Safaride Flipora eklentisini kaldırmanız yeterli olacaktır.

    Safari ->Preferences->Extensions  yolunu izleyin. Burada Flipora eklentisii göreceksiniz bunu kaldırın.

    Safariyi kapatın ve yeniden açın. Bu işlemden sonra düzelmiş olmalı. Sorun devam ederse lütfen bildirin.

    Blocked Plug-in sorunu başka bir sorun onun için şunu deneyin:

    Safari Blocked Plug-in sorunu

    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Evet Safari kullanıyorum. Dedikleinizi yaptım. Eklenti silindi ama youtube ekranında gelen mesaj kalkmadı. Ben de birinin önerisi ile arama motorumu safariden Chrom'a çevirdim. Şimdi youtube izleyebiliyorum ama Safarinin düzelmesini çok isterim çünkü ona çok alışığım. Yardımlarınız için teşekkür ederim. adad 10 yıl önce
    • Hangi programı yüklediğinizde flipora geldi? Macbook'um yanımda değil. Akşam eve gittiğimde mac'e bulaştırayım ve temizleme aşamalarını sizin için yazayım. hakan 10 yıl önce
    • Sorun fliporadan kaynaklanmıyor. Şimdi kendi macbook pro'mda test ettim. Bir çözüm yazdım cevabı güncelledim. hakan 10 yıl önce