Mad Max kurulumunu yaparken Unarc.dll hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

Merhaba ben Mad Max oyununu kurmaya çalışıyorum fakat aşağıdaki hatayı veriyor çözemedim bir türlü.

  • https://hizliresim.com/OWR4dc
emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kurulumu yaparken Anti-Virüsü kapatın. Tekrar olursa geri dönün yardımcı olmaya çalışırım.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarındaki Antivirüs Programlarını kapat Öyle bi Dene Oluyormu

      kadir42 kadir42 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • bi önceki cevap yardımcı oldu saol yinede emrah662020 3 yıl önce