.Mado çözümü geldi denilmiş ama?

İyi günler,bana gelen read me dosyasında your personel id kısmı sonu t1 ile bitiyor sanırım offline yani ve dosya çifti 150 kb dan büyük seçtim buna rağmen geçersiz dosya çifti dedi yeni sürüm olabilir filan dedi nerede hata yapıyorum emsisoft sitesinde çözümü bulunan uzantılarda .mado yok zaten ama geldi yazlımış burada kolay gelsin.

kasensiz kasensiz (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Senin fidye virüsün offline olduğu için şu program ile virüsü çözebilirsin.

    https://www.emsisoft.com/ransomware-decryption-tools/stop-djvu

    darkcrak darkcrak (5168)