.mado uzantılı virüs

Kardeş hayırlı akşamlar. Ben de bu duruma yakalandım aynı attention, _readme.txt var bende. Anlattıklarından anladığıma göre offline key ile oldu. Ne / Nasıl yapabilirim aklım durdu bana bir yardımcı olur musun? Lütfen @alattin

alsocod alsocod (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Beklemekden başka çare yok.

    mado fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      .Mado uzantısı Stop DjVu denen bir fidye yazılımının son uzantılarından biri.  @darkcrak 'ın paylaştığı linkte de belirtiliyor. Şuanda al şu programı şifreleri çöz denilecek bir yazılım yok. Bu yok dünya genelinde yok demek.  Haa bazı çakallar var çözüm diye geziniyor. Onlarda senden para çalmaya çalışan tipler. Bu konuda @alattin hocam en bilgili kişilerdendir.  Siteyi takip etmeni öneririm. Çözüm gelirse burada paylaşılır. Senden para da talep edilmez.

      murat murat (12492)
      4 yıl önce cevaplandı

        Eyvallah arkadaşlar teşekkür ederim ilginize. Zaten emsisoft'un sitesine istenilen bilgileri yüklediğimde bana yeni bir varyantı olduğu sonucunu verdi. Yine takipte olacağım. @murat @darkcrak @alaattin

        alsocod alsocod (1)
        4 yıl önce cevaplandı

        • Çözüm bulunduğu anda buradan ve Youtube kanalımızdan duyuruyoruz👍 murat 4 yıl önce