Mafia 3 İndirme

Bildiğiniz üzere 7 Ekim 2016'da Mafia oyununun 3. serisi çıktı ama torrent olarak indirmeye kalktım ve çok yavaş iniyor. Sağlam bir site vs. biliyor musunuz? İndirip oynamaya başlayayım. 2 saatte 2 gb indirdi. Normalde 20 gb'lık dosyayı 30-40 dakikada indiriyorum. Yardım lütfen...

araz01 araz01 (291)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sitemizde illegal içeriklerin paylaşılması yasaktır.Lütfen bu tarz isteklerde bulunmayınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Uzmanım nette Yasal olmayan linklerin paylaşılması uygun değildir.

      tahatugyan tahatugyan (1206)
      7 yıl önce cevaplandı

        Peki sağolun :)

        araz01 araz01 (291)