Mail ile gelen eki açtım tüm dosyalar .Encrypted oldu

Merhaba abim mailden gelen ttnet fatura dosyasını açmış ve virüs yemiş kendisi mühasebeci dosyaların tümü .Encrypted dosyası olmuş yardım edebilir misin?

emre85 emre85 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      Dosyaları .Encrypted yapan CrytoLocker virüsü ile ilgili daha önce çok faydalı paylaşımlar yapıldı. Aşağıda linkleri sizin için yazdım. Denenmesi gereken yöntemler var. "Şunu yapın .Encrypted uzantılı dosyalar çözülür " demek çok zor.

      encrypted uzantılı dosyalar nasıl açılır?

      Ransomware nedir?

      Malwarebytes Anti-Ransomware nedir, nasıl kullanılır?

      Encrypted virüsü dosya kurtarma yolu bulundu mu?

      Bu linkler .Encrypted virüsü ile ilgili en doğru bilgileri içermekte.  Bunlar dışında ortalık dolandırıcı dolu.  Google üzerinden vs arama yaparsanız çözdüğünü iddia edenler var. Bunlara inanmayın. Eğer  bir kişi AES 256 şifreleme algoritmasını kırarsa, insanların üç kuruşunu almak yerine NASA'da işe başlar.

      murat murat (12492)
      8 yıl önce cevaplandı

        Teşekkürler arkadaşlar deniycem çok sağolun :)

        emre85 emre85 (1)