mail kurulumunda karşılaştığım sorun

mail ayarımda Err unable to log on only one connection to a mailbox permited at a time

ve 554 Ip adress of the sender

çıkıyor ve mailim çalışmıyor ne yapmam lazım

gulguntuzun gulguntuzun (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    554 The IP Address of the sender (x.x.x.x) was found
    in a DNS blacklist database and was therefore refused.

    Hatasının sebebi Ip adresinizin kara listede olduğu için gönderiminizin engellendiği anlamına gelir.

    Bağlantınıza göre ADSL modemi açıp-kapatmak sorunu çözebilir.  Sorun devam ederse kurumsal email adresinizi size sunan şirket ile görüşmeniz gerekecektir.

    POP3: -ERR Unable to log on. Only one connection to a mailbox permitted at a time bu hata sunucu taraflı bir hatadır ve düzeltimesi için size mail sunucu hizmeti veren kurum ile görüşmeniz gerekecektir.

    murat murat (12492)