Mail.ru hesap silme nasıl yapılır? Mail.ru hesap kapatma

Mail.ru hesabımı kapatmak istiyorum ama dil rusça olduğu için sitesinden hiçbir şey anlamadım. Mail.ru hesap silme kapatma nasıl yapabilirim?

Mail.ru hesap silme linki var mı?

Mail.ru hesabı nasıl kapatılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mail.ru hesap kapatma nasıl yapılır?

    Mail.ru hesap silme linki: https://account.mail.ru/user/delete

    1. Mail.ru hesap silme linkine tıklayın ve eğer giriş yapmamışsanız mail.ru hesabınıza giriş yapın.
    2. Gelen mail.ru hesap kapatma onayını vermek için mavi butona tıklayın.
    3. Sonra gelen sayfada üst kısma mail.ru hesap silme nedenini, onun altına mail.ru hesap şifrenizi, en son kısma da yandaki güvenlik kodunu girin.
    4. Ardından Delete anlamına gelen mavi butona tekrar tıklayın.

    Mail.ru hesap kapatma işlemi bu kadar.

    omercik omercik (9418)