Mailime facebook hesap kurtarma kodu diye bir şey geldi. Bu nedir?

Bu sabah kalktım ve facebook hesap kurtarma kodunuz diye mail geldiğini gördüm.Sabah gelmiş şifrenizi yenilemek için talep aldık diye bişey vardı?         Ayrıca gelen mail adresi faceime bağlı değildi?   (Bu gmail adresim başka facebook hesabına bağlıymış sizce onun şifresini değiştirmeme falan gerek varmı?)

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Facebook Hacklenmesi kolay bir işlem değil biri sizin hesaba kurtarma kodu göndertirebilir bu kod sizin telefonunuza veya e postanıza gelir haçklemek isteyen kişinin bir işine yaramaz siz facebook hesabınıza mormal girişinizi yapın önlem olarak şifrenizi değişin

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • Fakat ben böyle bir hesap kurduğumu hatırlamıyorum kurduysamda Nisan2016 da kurulmuş ve hacklemek isteyen kişi hesabı falan nasıl bulmuşturki direk gmail hesabınımı kullanmıştır? selocan787 7 yıl önce
  • @selocan787 bulmak çok kolay. arama listesinde belki seni bulmuştur, belki tanıyor olabileceğin kişilerde çıkmıştır ve bi soruyu birkaç defa soruyorsun bu kadar da endişe etmene gerek yok. toprak34 7 yıl önce
  • Peki hesabı benim gmailimi kullanarak birinin kurmuş olma ihtimali varmıdır? (Sormamın nedeni ben geçen sene teoga girdim yani Nisan 2016 da elimde hiç telefon tablet bilgisayar yoktu. selocan787 7 yıl önce
  • @selocan787 facebook hesabınızda olmayabilir birisi kendi facebook kurtarma telefonuna tesadüfen numaranızı yazar kod size gelir endişlenecek bir durum yok candan 7 yıl önce
  • sizzin e postanızı kulanarak açtığı facebook hesabı doğrulama kodu ister o kod sizin e mailinize gelir sonuç olarak kulanamaz o facebook sayfasını candan 7 yıl önce
  • @selocan787 başkasının senin gmailin ile hesap açma imkanı yok çünkü hesap açma bölümünde "Bu e-posta başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyor" der. Sanırım sana sinirli bir çocuk en klasik yöntemi kullanmaya çalışmış şifremi unuttum yöntemi o zaman işi iyice karıştırmış. Senin e-posta nı ve şifreni bilmeyince şifre sıfırlama kodunu alamamıştır. toprak34 7 yıl önce
  • @toprak34 gmail hesabı boşta ise açabilir candan 7 yıl önce