Mailimi biri calmaya calismis

Biri farkli bir konumdan outlook hesabima girmeye calismis.  Şifremi unuttum secenegi ile kendine kod almaya calismis ama alamamis. Bana outlokktan supheli giris engellendi maili gerekmez mi ve o kisinin ip konum bilgilerini nerden bulabilirim.

kullanici888942 kullanici888942 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullanıcı farklı bir konumdan giriş yapınca size uyarı gelir oda mail tehlikeli olarak giriş algılarsa dogrulama ister orda ip bilgileri gösterir yani mail giriş yapmadan ip bilgileri gelmez iki faktörlü kimlik doğrulama açık oldugu sürece birşey olmaz ?

    krsn krsn (233)