Maks 2000TL'ye önerebileceğiniz en iyi masaüstü veya laptop.

Merhaba yaz tatili geldi.Yeni bilgisayar almayı düşünüyorum maks 2000 tl olsun.Önceliğim laptop olması ama masaüstüde olabilir önerirseniz sevinirim.Csgo, DarkOrbit, Point blank gibi oyunları en iyi şekilde oynamak istiyorum.Gta 5 filan oynamıyorum. Ramı ekran kartı v.s şeyleri iyi olsun yeter :)

cemozdemir cemozdemir (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence masaüstü bilgisayar tercih etmelisin çünkü laptoptan daha iyi performans veriyor.Sistem önerim şu şekilde :

    Anakart : ASUS A68HM-PLUS

    İşlemci : AMD A10-7890K

    Ram : HyperX Beast 8GB Kit 2400MHz CL11

    Ekran Kartı : Dahili R7 GPU

    Hard disk : WD 3.5″ 1TB Caviar Blue 7200 RPM

    Kasa : Cooler Master Elite RC-430

    ardahd ardahd (631)