Maksimum 5000 TL'ye bir laptop alacağım. Bilgisayarlardan hiç anlamam yardım edebilir misiniz?

Alacağım bilgisayarı genellikle yüksek çözünürlükte -ekran çözünürlüğünün çok iyi olmasını istiyorum- film izlemek ve office uygulamalarında takılmak, nadiren de video edit (5-10 dakikalık) ve oyun oynamak için kullanacağım. Sessiz çalışmasını ve minimum 3 yıl beni arıza çıkarmadan idare etmesini istiyorum. Bana hangi cihazı tavsiye edersiniz?

pikettiy pikettiy (10)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    MONSTER ABRA A5 v15.3.2

    ASUS GAMING FX504GE-E4720

    Bu ikisinden birini al ekran çözünürlükleri çok iyi performansıda aynı şekilde.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      İnceleyeceğim, teşekkür ederim.

      pikettiy pikettiy (10)
      4 yıl önce cevaplandı

        Asus'ın garanti hizmeti sorun çıkarıyor

        kullanici622551 kullanici622551 (61)