Malware Bytes te bu işlemi nasıl gerçekleştirecegim hangi tusa basmalıyım düzeltmesi için.

http://i.hizliresim.com/JLXvgq.png

Ben bu paylasımınızdaki hatayı çözmeye çalışıyodum . tüm işlemleri tamamladim fakat ordaki malware bytes' de remove all varken benimkisinde yok alttaki butonlardan hangisine basmam gerekiyor lütfen yardım şimdiden tesekkürler.

gorbaterim gorbaterim (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Action bölümünde Remove  seçeneği olmalı. Hepsini Remove veya Delete hangisi varsa onu ayarlayın sonra  Apply Actions butonuna basın.

    Quarantina da olur.

    cemkara cemkara (4215)