MalwareBytes Anti-Malware 3 Aralık 2014 Tarihli son versiyon değişiklikleri nelerdir? Türkçe dil desteğide olan bu versiyon nereden download edilebilir?

Malwarebytes' Anti-Malware ile bilgisayarınıza bulaşıp yerleşen virüsler, solucanlar, truva atları, çeviriciler, casus yazılımlar ve malware denen kötü amaçlı tüm yazılımları temizleyebilirsiniz.

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malwarebytes Anti-Malware 2.04.1028 (download)

    • Yeni Sürümdeki Değişiklikler:
    • Güncellemelerdeki performans sorunu giderildi.
    • Çoklu tarama sırasında kilitlenme sorunu giderildi.
    • İtalyanca, Fince ve Norveç dilleri eklendi.
    • Yardım dosyasındaki bazı yazım hataları giderildi.
    temmuz temmuz (12505)