Malwarebytes anti-malware PRO'dan Malwarebytes anti-malware FREE sürümüne nasıl dönerim?

Malwarebytes anti-malware kurulumu yaparken son aşamadaki Malwarebytes anti-malware PRO deneme sürümünü seç seçeneğinin işaretini kaldırmazsanız Malwarebytes anti-malware PRO'nun deneme sürümünü bilgisayarınıza yüklemiş olursunuz. Deneme sürümünün sonunda yazılımı satın almalı veya FREE yani ücretsiz sürüme geri dönmelisiniz.

Malwarebytes anti-malware PRO'dan Malwarebytes anti-malware FREE sürümüne nasıl dönerim? Sorunuza cevap olarak bu çözüm paylaşılmıştır.

alattin alattin (16984)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malwarebytes anti-malware PRO'dan Malwarebytes anti-malware FREE sürümüne nasıl dönerim?

    Öncelikle Malwarebytes anti-malware PRO yazılımını kaldırmalısınız.  Kaldırma işlemi için mbam-clean.exe programını kullanmalısınız.

    1. mbam-clean.exe yani MBA Malwarebytes anti-malware kaldırma programını buradan indirin ve çalıştırın
    2. MBAM Clean programını çalıştırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
    3. Bilgisayar yeniden başladıktan sonra  Malwarebytes anti-malware yazılımını indirin ve yeniden kurun. Kurulumun son aşamasında aşağıdaki ekrandaki çek işaretini kaldırın.
      Malwarebytes anti-malware kur
    alattin alattin (16984)