Malwarebytes Anti-Malware programını 3 gündür deneme süreniz dolacak diye uyarı veriyor neden ?

Merhaba,  tavsiyeniz   üzerine  Malwarebytes Anti-Malware
programını  tam.indir.  den  indirip  kullandım  ve  memnun
kaldım.  Fakat  bir  sorun  çıktı  3  gündür  deneme  süreniz
dolacak  diye  uyarı  çıkıyor  fakat  ben  indirirken  ücretsiz
olarak  indirmiştim   şimdi  anlamadım   neden   bu  uyarı
çıkıyor ?
Ve   ayrıca   şunada  denedim  kullandığım  programı  kaldırıp
aynı  programı  indirip   tekrar  kurdum   yine  aynı  uyarıyı
alıyorum .
Ne  yapmalıyım  bana  yardımcı  olursanız  sevinirim ...

mat7 mat7 (341)
9 yıl önce sordu

  • Tekrar çok çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için ... Güncellemeyi neden bilmiyorum fakat güncellemeyi otomatik olarak kendi yapmadı bana bıraktı güncelleme yapmayı çünkü tara dediğimde tarama için şimdi güncelle meyi tıklayın diye uyarı çıktı bende şimdi güncelleyi tıkladım ve program güncellemelerini indirdi ve taramaya başladı . Sanırım otomatik güncelle seçeneğini ayarlamam gerek fakat bunu nasıl yapacağımı henüz keşfedemedim :) ve birde şunu sormak istiyorum güncelleme yapmak tam olarak neye yarıyor mutlaka olması mı gerekiyor ? Onun dışında şuanda bir sorun yok .... Yardımlarınız için tekrar teşekkürler .... İyi çalışmalar ... Kolay gelsin .... mat7 9 yıl önce
  • Veritabanı güncelleme yapmak Malwarebytes programının virüs veritabanını güncellemesi anlamına geliyor. Gün ve gün çıkan virüsler bu veritabanına ekleniyor. Siz güncelleme yaptıktan sonra yapacağınız taramalarda en yeni ve en eski virüslerin bilgisayarınızdaki varlığı araştırılıyor ve bu şekilde en başarılı koruma amaçlanıyor. utkubayat 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Malwarebytes Anti-Malware ücretli sürümünü yüklemişsinizdir. Kurulum ekranında aşağıdaki seçeneğin işaretini kaldırmanız gerekiyordu.

Malwarebytes anti-malware kur

Malwarebytes anti-malware programını Malwarebytes nasıl kaldırılır? linkinde anlatıldığı gibi kaldırabilirsiniz.

Daha sonra kurulum yaparken yukarıdaki sarı ile gösterilen Malwarebytes anti-malware PRO ücretsiz deneme sürümünü devreye sok işaretini kaldırın.

murat murat (12492)
9 yıl önce cevaplandı

  • Denetim masası program kaldırdan programı kaldırabiliyorum yine Malwarebytes kaldırma programını indirmelimiyim ? mat7 9 yıl önce
  • Teşekkür ederim sanırım hallettim . Peki bir soru daha sorabillirmiyim bu programı arada bir güncellemelimiyim ? Güncelle ve güncellemeyi atla seçenekleri var hangisini yapmalıyım ? mat7 9 yıl önce
  • Programı her açtığınızda otomatik olarak kendini güncelleyecektir. Fakat unutmamanız gereken, Malwarebytes gerçek zamanlı koruma sağlamaz. Yani sizin haftada bir Malwarebytes'i açıp bilgisayarı taramanız gerekecektir. murat 9 yıl önce

Pro lisans ımız varsa bir sorun olmaz değil mi ?Pro sürümü gerçek zamanlı koruma sağlar mı?

efe efe (65)