Malwarebytes Antimalware güvenilir mi?

Malwarebytes Antimalware yazılımı güvenilir mi? Ücretsiz sürümünü indireceğim.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elbette. Malwarebytes en iyi antivirüs programlarından biri. Çoğu virüsü silebiliyor.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @nvidiagtx Evet. Anti-virüsler kendini virüsten koruma sağlayıcı olarak ayarlıyor. Daha doğrusu windows ayarlıyor. Bir sıkıntı olmaz. Ben de avast kullanıyorum bende de öyle diyor. İstersen Avast Free Antivirüs yükleyebilirsin. toprak34 6 yıl önce